Лазерне гравіювання на камені

IMG_2790 камыньМожна з впевненістю сказати, що камінь з гравіюванням — це подарунок на все життя, його просто не можливо поламати, розірвати чи загубити. Незважаючи на довговічність виробів з пластику, фанери, ці матеріали відверто кажучи, “не дотягують” до каменю.

Завдяки сучасному лазеру СO2, наші висококваліфіковані майстри зможуть нанести на поверхню різноманітні написи, орнаменти і навіть портретне зображення. Ми працюємо практично зі всіма породами каменю, навіть з простого річного каменю спеціалістам під силу зробити справжній витвір мистецтва! Додамо, що найкращий ефект досягається на такому натуральному камені як граніт, базальт та мармур.

Сувенір у вигляді вигравіюваного каменю, може стати відмінним подарунком для близької людини чи колеги по роботі. Про переваги такого сувеніру можна говорити довго, серед основних: оригінальність, довговічність, ну і, звичайно, надійність.

Досить актуальною є дана технологія під час виготовлення надгробних памятників з граніту чи мармуру. Завдяки гравіюванню, стає можливо закарбувати образ людини назавжди, технологія гравіровки максимально передає зовнішність і навіть настрій покійного. Окрім фотографії на памятник може наноситися релігійна символіка та декоративні елементи.

Зауважимо, що перенесення будь-якого зображення на камінь, це доволі непросте завдання, яке вимагає від майстра володіти необхідними технічними та художніми навичками. Наші фахівці зможуть впоратися навіть з найскладнішим завданням, тому не зволікайте, звертайтеся!

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила