3D-друк

photo1032У наш час тривимірне (3Д) моделювання є незамінним під час створення складних за формою та конструкцією деталей на етапі конструювання та розробки будь-якого проекту. Завдяки нашому досвіду та високоточному 3D принтеру, ми з легкістю зможемо втілити у життя будь-яку Вашу ідею.

Незважаючи на те, що 3D-друк почав розвиватися недавно, наша компанія вже встигла досягнути суттєвих успіхів у цій справі. На даному етапі 3d друк є відмінним рішенням для малосерійного виробництва.  Такий вид друку включає в себе створення прототипів моделі, без яких просто неможливо протестувати компоненти складних збірних конструкцій, протестувати їх на працездатність.

3Д друк у Львові

 Ми пропонуємо своїм клієнтам створення прототипів різної складності та форми. Наші досвідчені спеціалісти вже встигли реалізувати проект під назвою “Безпілотник”, що полягав у розробці  елементів для безпілотного літального апарату. 

Сфера застосування

3D-друк успішно використовується в наступних сферах:

— в архітектурі. Під час виготовлення макетів будівель, котеджних містечок і навіть цілих мікрорайонів.

— в медицині. 3D принтери дозволяють хірургам швидко зробити потрібні 3D моделі для успішного проведення операцій.

— в інженерії. 3D друк дає змогу отримати прототип виробів, завчасно виправити помилки (в разі необхідності).

Скільки коштує 3D-друк у Львові

Ціна 3D-друк у Львові залежить, перш за все, від складності самої моделі, витратних матеріалів та часу виготовлення. Звичайно, для постійних клієнтів ми пропонуємо значні знижки.

У разі будь-яких запитань наші спеціалісти зможуть надати Вам вичерпну інформацію, допоможуть  у розробці та проектуванні моделей під конкретні цілі.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила