Широкоформатний друк

Наше виробниче підприємство пропонує Вам друк зображень на листових чи рулонних матеріалах. Зазвичай такими матеріалами є плівка ORAprint1CAL, папір, ПВХ-тканина і т.п.

Враховуючи той факт, що на сьогоднішній день ринок друку значно переповнений, ми намагаємося відрізнятися від наших конкурентів, виготовляючи для них високоякісну продукцію найвищого класу!

Зауважимо, що послуга широкоформатний друк Львів — це також оптимальне співвідношення ціни та побажань клієнта! Наші спеціалісти не просто грамотно здійснюють друк, вони втілюють у життя задум самого Замовника.

Особливість широкоформатного друку

Широкоформатний друк оточує нас всюди: на вулиці, в транспорті, в офісних приміщеннях, супермаркетах, готелях, банках, словом, скрізь де тільки це можливо. Такий друк застосовується при виготовленні банерів, оформленні виставкових стендів, фасадів будинків, різноманітних рекламних вивісок, афіш тощо.

В залежності від поставленого завдання, широкоформатний друк буває зовнішнім або інтерєрним. Інтерєрний характеризується досить чітким зображенням на поверхні, дозволяє видруковувати дрібні елементи. Проте його недолік у тому, що він є більш чутливий до атмосферного впливу (вода, сонце, перепади температури). Саме через це застосовується його переважно для оформлення стендів всередині приміщення.

Своєю чергою, зовнішній друк (сольветний ) відмінно підходить під час великомасштабних робіт (виготовлення бігбордів, банерів і т. п.). Сольветне чорнило надзвичайно стійке до зовнішніх чинників, проте у порівнянні з інтерєрним друком, зображення виходить дещо нижчої якості.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила