Лазерне гравіювання дерева та фанери

saВважається, що дерево має серце, відчуває енергетику людини, та здатне дарувати позитивні емоції. Саме тому спеціалісти рекомендують батькам дарувати своїм дітям не пластмасові, а саме деревяні іграшки. Окрім того, дерево ще й екологічно чистий та довговічний матеріал, з ним обожнюють працювати майстри всього світу. З нього роблять усе: меблі, посуд, предмети інтерєру, сувенірну продукцію і навіть прикраси. Такий матеріал як дерево чудово піддається обробці, на нього досить легко наносяться різноманітні орнаменти та написи.

Аби прикрасити виріб та надати йому більш оригінального вигляду, роблять лазерне гравіювання. Саме цей метод дає змогу ще більше розкрити красу на неповторність виробу.

Метод лазерної гравіровки успішно застосовується в меблевому декорі. За допомогою високоякісного лазера, на дерев’яне покриття, реально нанести будь-який малюнок, не деформуючи при цьому сам матеріал. Під управлінням лазера та за допомогою компютера, можливо вигравіювати навіть найскладніше зображення з досить високою точністю. При цьому елементи, що піддаються обробці не втрачають свій вигляд з роками, не стираються.

Лазерне гравіювання фанери

Окремої уваги заслуговує гравіювання на фанері. За допомогою лазерного гравіювання, на фанеру можна наносити різноманітні орнаменти та написи, логотипи фірми, контактну інформацію, ініціали та багато багато іншого.

На сьогоднішній день саме сувенірний ринок широко використовує фанерну продукцію з гравіюванням, адже це дає можливість заявити про себе на увесь світ, виокремитися серед сотні інших товарів. До того ж, сувенірна продукція з гравіюванням може стати ефективним та надзвичайно оригінальним доповненням до іміджу Вашої компанії.

Виробничий цех у Львові пропонує свої послуги з лазерного гравіювання фанери та інших матеріалів. Наше обладнання цілком і повністю відповідає світовим стандартам та дозволяє з надзвичайно високою точністю та ефективністю робити лазерну порізку та гравіювання різної складності.

Переваги лазерного гравіювання фанери

Міцна структура фанери в поєднанні з високоточною роботою лазера СО2, дозволяє втілити в реальність самий сміливий задум, будь-яке дизайнерське рішення. За допомогою лазерного променя, з поверхні матеріалу випаровується тонкий шар, це, своєю чергою, призводить до створення потрібного рельєфу на фанері.

Також варто додати, що завдяки лазерному гравіюванню, стало можливо здійснювати гравіювання навіть на дуже тендітних виробах, не деформуючи при цьому матеріал.

Фанера настільки добре піддається лазерному впливу, що на її поверхні реально вигравіювати не лише різноманітні дрібні елементи, візерунки, пейзаж чи логотипи, а навіть фотографію! Завдяки структурним змінам поверхні матеріалу, зображення залишається назавжди та не стирається з часом.

Особливості методу

Під час гравіювання зображення випалюється спеціальним лазером та набуває певного кольору. В основному колір варіюється від темно-коричневого до світлого чи чорного. Відтінки в першу чергу, залежать від породи дерева, наприклад, на горіху напис виходить темно-коричневим, на вишні — червоно-коричневим, на сосні жовто-коричневим. Окрім цього, колір можна регулювати завдяки підібраній потужності станка.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила