Візитки зі шкіри

Шкіряна-візиткаПерша згадка про візитки з’явилася в третьому столітті, в Китаї. Тоді їх виготовляли не з паперу та картону, як у наш час, а з цінної породи дерева. Звичайно, дозволити собі таку розкіш могли далеко не всі, переважно ними могли похизуватися лише багаті верстви населення.

У наш час візиткою нікого не здивуєш, вона відіграє роль потужного інформаційного носія та може розповісти про людину більше ніж, скажімо, її зовнішній вигляд.

Особливість шкіряних візиток

Якщо Ви людина ділова та водночас креативна, варто зупинити свій вибір на оригінальній візитці зі шкіри. За допомогою даного аксесуару, можна вдало заявити про себе, підкреслити свій стиль та гарний смак.

Головна відмінність візитки зі шкіри — довговічність. Візитка не затирається, не деформується під дією вологи, підвищеної чи пониженої температури. Словом, з таким чудовим аксесуаром примхи погоди зовсім не страшні.

Окрім того, візитка зі шкіри буває найрізноманітнішого виду, завжди можна підібрати варіант що відповідатиме Вашому темпераменту, характеру. Отже, якщо хочете здивувати своїх партнерів по бізнесу чи клієнтів, тоді візитка зі шкіри — це саме те що треба. Навіть якщо людина не дуже полюбляє обмінюватися своїми контактами, така річ стовідсотково зацікавить та приверне увагу.

Додамо, що будь-яка візитна карточка, яка була залишена у співрозмовника, створює певну асоціацію пов’язану зі своїм власником. А значить важливо, щоб візитка викликала позитивні емоції в того, хто на неї дивиться.

Візитки зі шкіри у Львовіvizitki3

Спеціалісти нашого виробничого цеху зможуть втілити в життя будь-який Ваш задум, вигравіювати потрібний Вам запис якісно та оперативно. Завдяки сучасному лазеру СO2, зображення на карточці виходить чітким та акуратним.

Абсолютно немає значення яку візитку Ви хочете: ділову, особисту чи корпоративну, нам під силу виконати будь-яке замовлення.

Оригінальні візитка слугуватиме для Вас не лише як носій важливої інформації, але і як невеличкий промоутер, що невтомно рекламує фірму чи організацію.

Вимоги до візиток

Сьогодні візитку можна вважати потужним інструментом спілкуванням, обличчям Вашого бізнесу. Відповідно, найменша помилка в написаному може легко призвести до втрати ймовірного клієнта чи партнера. Натомість правильно оформлена та вишукана візитка, приверне увагу та викличе симпатію у співрозмовника. Спробуємо виокремити основні вимоги до візитки:

— чіткість та зрозумілість. Важливо щоб візитка була зрозумілою для того, хто її отримав. Для прикладу, якщо компанія є маловідомою варто поруч з її логотипом вказати повну назву та сферу діяльності.

однозначність. Візитка не повинна давати приводу для двозначного тлумачення.

— лаконічність. Картка має містити лише саму необхідну інформацію: номер телефону, назву компанії, Ваше прізвище, профіль фірми. Фахівці не рекомендують перевантажувати візитку текстом або графікою.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила