Лазерне гравіювання на металі

на металыЗ давніх-давен людство використовувало таке ремесло, як гравіювання. За допомогою спеціального ручного інструменту, гравіювали не лише прикраси, але й зброю, різноманітні побутові предмети. Так чи інакше, а цей процес був доволі складним, та довготривалим, допускав певні неточності в процесі роботи з тим чи іншим матеріалом.

У наш час ручне гравірування в далекому минулому, його місце успішно посів високоточний лазерний промінь, якому під силу виконати будь-які складні завдання з надзвичайною точністю та досить високою швидкістю. Під час даного методу лазер СО2 спалює тонкий верхній шар матеріалу, не деформуючи при цьому сам виріб.

Без різниці, на чому саме Ви бажаєте зробити гравіювання, сучасні технології творять справжні дива. Відтак, предмет із гравіюванням може стати приємним подарунком для близької Вам людини. Уявіть як би було оригінально подарувати коханому чи коханій телефон, ноутбук чи сувенірний виріб з гравіюванням.

Особливості гравірування на металі

Гравіювання на металі може мати різну глибину, наприклад, для сувенірної продукції відмінно підійде поверхневе гравірування. У разі якщо предмет піддаватиметься механічному впливу, краще обрати глибоку (жорстку) гравіровку. Відповідно, на неї потрібно затратити трохи більше часу та коштів.

Ви напевно зауважували, що зображення на виробах виходить різного кольору, воно може бути чорне, темно-сіре або взагалі біле. Своєю чергою, колір залежить від потужності використання в певному режимі.

Також варто зауважити, що перед гравіюванням виріб змащується спеціальним розчином, в результаті чого поверхня стає більш яскравою та рельєфною.

Сфера використання

Лазерне гравіювання на металі справжня знахідка тоді, коли потрібно зробити маркування на бізнес-сувенірах: ручках, візитницях, флешках, годинниках і т. п. Досить часто такий метод використовується в ювелірній промисловості. Для прикладу, актуальним є гравіювання на таких прикрасах як обручки, браслети, сережки. Додамо, що памятний напис може наноситися як на внутрішню, так і на зовнішню поверхню прикраси.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила