Лазерне гравіювання промислової продукції

Лазерне гравіювання (маркування) різноманітної промислової продукції є напрочуд надійним способом захистити товар власного виробництва від підробок.

За допомогою технології лазерного гравіювання, можна наносити різноманітні технічні дані, назву виробника, логотип, параметри виробу, найменування самої деталі та дату її випуску. Робиться це для того, щоб було простіше ідентифікувати той чи інший виріб. Тому якщо потрібно зробити якісне промислове маркування з ретельною деталізацією — лазерне гравіюванням ідеально для цього підійде.

Команда наших спеціалістів пропонує Вам гравіювання на промисловій або на рекламно-сувенірній продукції за цілком доступними цінами. Логотипи фірми, штрих-коди, ГОСТ, дати, назви — ми можемо вигравіювати абсолютно все! Безумовно, вигравіювана символіка позитивно вплине на формування іміджу компанії, та зробить Вас більш упізнаними на ринку.

Завдяки висококваліфікованим фахівцям та новітньому обладнанню, у нас Ви отримаєте відмінний результат за короткий проміжок часу. Ми чудово усвідомлюємо, що від зовнішнього виду та від якості нанесеного маркування, залежить успіх самої продукції, тому намагаємося ставитися до поставленого завдання належним чином.

Переваги лазерного гравіювання

Лазерне гравіювання має суттєві переваги перед іншими видами гравіювання. Спробуємо виділити основні з них. Отже, таке гравіювання стійке до зовнішніх чинників впливу, та не втрачає свого вигляду з часом. Технологія лазерного гравіювання дозволяє наносити на матеріал візерунки чи логотипи будь-якої складності та любого розміру. Під час нанесення зображення відсутня фізична дія на матеріал, це, своєю чергою, дає змогу гравіювати важкодоступні місця.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила