Лазерна порізка шкіри

Лазерна порізка шкіри, а також гравіювання на ній відкриває унікальні можливості для дизайнерів та модельєрів. Завдяки лазерному обладнанню, можна створювати ексклюзивні кружевні та  інші елементи, вирізати окремі деталі та отвори лазкр2для спеціальних технологічних швів, якісно робити перфорацію  і т.п. Зазначимо, що при лазерній порізці, деталі зі шкіри виходять надзвичайно чіткими та мають точні розміри.

Популярністю також користується гравіювання на шкірі. Подарунок з гравіюванням може стати справжньою несподіванкою для Ваших рідних.  Скажімо, гаманець чи ремінь з лазерним гравіюванням прийдеться до смаку навіть найвибагливішим.

Лазерна порізка шкіри  та тканини у Львові

Сьогодні лазерна порізка та лазерна перфорація поширена в багатьох сферах, де використовується шкіра та тканина . А саме під час виготовлення верхнього одягу, шкіргалантереї, взуття, декоративних серветок та скатертин, меблів, м’яких іграшок і т. п. Зауважимо, що для лазерної різки та перфорації підходять майже всі типи тканини та шкіри: від натуральних до синтетичних.

Замовивши у нас будь-який спосіб обробки тканини та шкіри, Ви отримаєте виріб зі стильним дизайном при мінімальних затратах часу! До того ж, у клієнта буде завжди можливість вносити певні зміни чи корективи до макету. За допомогою високоякісного лазерного гравера, порізка тканини та шкіри відбувається з високою точністю та деталізацією.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила