Лазерна порізка тканини

герб1Лазерна порізка тканини може стати відмінним рішенням для втілення Ваших дизайнерських ідей. Така лазерна різка дає змогу розкроїти матеріал навіть за найскладнішим макетом.

Наш високоякісний лазер СО2 з легкістю виріже будь-які візерунки та лінії, зробить перфорацію, отвори для технологічних швів, різноманітні дрібні елементи і т.п. Замовивши лазерну порізку тканини у нас, Ви отримаєте:

— швидкий та якісний розкрій 

— ідеальну точність

— оперативне виконання

— вигідні умови

— приємливу ціну

Для нас абсолютно не важливо з якою тканиною потрібно працювати, адже лазеру СО2 піддається будь-яка тканина. Додамо, що станок управляється за допомогою комп’ютера, тому є можливість порахувати все з точністю до міліметра.

Відносно місця зрізу, то він не стане осипатися, оскільки під час розкрою тканини, краї трішки оплавляються. Усе це дає небачені раніше перспективи для дизайнерів та модельєрів.

Що ж стосується масового виробництва, наприклад, заводів та фабрик, то лазер здатний суттєво оптимізувати процес виробництва за такими трьома категоріями як швидкість, економічність та якість. А завдяки тому, що процес лазерної порізки повністю компютеризований,  підприємство значно економить ще й на часі виконання поставлених завдань.

Які матеріали підходять для лазерного розкрою та порізки

Одяг, штори, чохли з цупкої тканини, абажури, аплікації — це далеко не весь список продукції, що можна виготовити на лазерному обладнанні.  Важливо підкреслити, що лазерну порізку, розкрій чи перфорацію можна робити як із натуральної так і з синтетичної тканини. Також доволі часто використовують в роботі органзу, шовк, джинсову та пальтову тканину.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила