Лазерна порізка картону та паперу

Технологія лазерної порізки паперу та картону користується на сьогоднішній день значною популярністю. Окрім того, що картон дешевий матеріал, він ще й відрізняється своєю практичністю, відмінно підходить для виготовлення креативної сувенірної, упаковочної та рекламної продукції.karton_rezka

Що стосується лазерного гравіювання на папері, то це чудовий спосіб нанесення написів, малюнків та маркування на виріб. Застосувавши таке гравіювання, Ви отримаєте можливість зробити свій товар виразним, упізнаним та більш оригінальним.

Що пропонуємо ми

Наше виробниче підприємство надає послуги з лазерної порізки будь-якого матеріалу. Окремої уваги заслуговує лазерна порізка  картону та паперу, оскільки картон та папір є ідеальним матеріалом для лазерної порізки та чудово піддається лазерному впливу.

Сучасне лазерне обладнання дозволяє створити ексклюзивні вироби з оригінальною формою та унікальним дизайном. За максимально короткий час спеціалісти зможуть виготовити для Вас запрошувальні або рекламні листівки, візитки, буклети, брошури, рекламно-сувенірну продукцію, оригінальні коробки, макети та аплікації, декоративну продукцію та багато іншого.

Основна наша перевага — висока якість роботи та швидкість виконання замовлення. До того ж, ми звикли працювати як із стандартними так і з нестандартними замовленнями, тому зовсім не важливо, що у Вас в голові — наші спеціалісти реалізують будь-яку Вашу фантазію!

Запрошуємо до співпраці на вигідних засадах рекламні агенції, виробників реклами, приватних осіб, а також представників галузей, де можна застосувати можливості нашого устаткування.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила