Лазерне гравіювання шкіри

SERETСпектр товарів та послуг, при виготовленні яких застосовується технологія лазерного гравіювання, надзвичайно широкий. Це і різноманітні чохли, гаманці, шкіряні сумки, елементи одягу, подарункові дипломи та сертифікати, а також сувенірна продукція.

Не секрет, що гравіювання на шкірі дозволяє зробити продукцію більш довершеною, підкреслює індивідуальний стиль її власника. Після гравіювання предмет стає одразу особливим, адже несе в собі певний інформаційний зміст.

Отже, якщо Ви плануєте приємно здивувати близьку Вам людину, ідеальний спосіб зробити це — придбати шкіряний виріб з лазерним гравіюванням. Такий подарунок безперечно можна назвати незвичайним, адже він суттєво виділяється на фоні інших предметів та постійно нагадує про себе.

Переваги лазерного гравіювання на шкірі

Порівняно з іншими методами нанесення графіки на шкіру, лазерне гравіювання демонструє ряд суттєвих переваг:

делікатне відношення до робочої поверхні. Нанесені лазером лінії виходять тонкими, акуратними, тому ніяк не порушують цілісності виробу.

— стійкість отриманого результату. Навіть при інтенсивному використанні, гравіювання на поверхні виробу не стирається та не змінює свій вигляд.

Ще однією досить важливою перевагою гравіювання є надзвичайно висока швидкість самого процесу нанесення інформації, це дає змогу майстрам оперативно та якісно виконувати замовлення.

Що пропонуємо ми

Замовивши лазерне гравіювання шкіри у нас, Ви гарантовано отримаєте відмінне зображення що відрізняється високою стійкістю до стирання та естетичним виглядом. За допомогою високоякісного та надійного лазера СО2, який ми використовуємо у своїй роботі, можна зробити перфорацію будь-якої складності, нанести малюнок чи логотип на той чи інший виріб.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила