Лазерне гравіювання акрилу

sara1Лазерне гравіювання на акрилі є однією із основних наших послуг. Саме гравіювання на акрилі дає змогу надати Вашому виробу унікального вигляду, індивідуальне та унікальне зображення на будь-який смак.

В залежності від пластику можна отримати різне гравіювання, наприклад, прозорий акрил дозволяє створювати досить цікаві візуальні ефекти за допомогою переломлення світла на поверхні нерівномірної глибини.

Своєю чергою, різноманітні властивості пластику використовуються для створення оригінальної рекламно-сувенірної та торгової продукції, вивісок, логотипів, підставок, номерків та багато іншого.

Варто також підкреслити, що акрил є екологічно-чистим матеріалом, оскільки не виділяє ніяких токсичних речовин. Даний матеріал може успішно застосовуватися як на вулиці, так і в приміщенні.

Особливості акрилу

Завдяки гравіюванню на акрилі (оргсклі) наші спеціалісти можуть створювати унікальні вироби, що здатні прикрасити будь-який інтерєр, внести родзинку у будь-яке приміщення.

Про переваги акрилу можна говорити довго. Серед основних варто виділити:

— стійкість до впливу вологи

— міцність матеріалу ( що значно розширює область застосування даного матеріалу)

— екологічність матеріалу

— морозостійкість

За допомогою лазеру СО2, фахівці нашого виробничого цеху зможуть виготовити неповторну сувенірну чи рекламну продукцію в залежності від потреб замовника. Зазвичай до нас звертаються з проханням виготовити різноманітні підставки під візитки, світильники, об’ємні букви, акрилайти і т. п.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила