Лазерна порізка дерева та фанери

У наш час в арсеналі майстрів є набагато більше інструментів, ніж, скажімо, 10-15 років тому. Сокира вже давно відійшла далеко на задній план, натомість першість серед інструментів очолив лазерний промінь. Саме такий промінь дає змогу здійснити порізку як металічних так і неметалічних матеріалів з надзвичайною точністю. Зауважимо, що деталі які виготовляються завдяки даному методу, не вимагають додаткової механічної обробки.

Важко уявити виробництво рекламно-сувенірної продукції без використання лазерного обладнання. Саме таке обладнання дає змогу отримати якісні та ексклюзивні речі будь-якої складності. На сучасному етапі Лазерна порізка фанери відкриває досить широкі можливості та дозволяє отримати на виході ідеальний матеріал, який не вимагає доопрацювання, полірування і т. п.
Завдяки даному методу різки майже не залишається відходів.

Для тих, хто прагне втілити в життя найсміливіші задуми радимо звернутися до наших спеціалістів, які оперативно та бездоганно виконають замовлення з урахуванням усіх Ваших побажань. За вимогою клієнта на вироби з фанери можуть наноситися різноманітні зображення, логотипи компанії, емблеми, написи.

Пропонуємо вироби з фанери на будь-який смак

Кожен із нас намагається облаштувати своє помешкання так, щоб у ньому було комфортно і приємно проводити дозвілля, відпочивати. Часом навіть звичайна дрібничка здатна створити незабутню атмосферу, внести у сіру буденність трішки яскравих барв.

Наше виробниче підприємство пропонує оригінальні та неповторні вироби з фанери, які прикрасять Вашу домівку. Саме у нас Ви зможете замовити такі речі для інтер’єру як підсвічники, об’ємні букви, прикраси, скриньки, різноманітні емблеми, підставки, гардеробні номерки та багато багато іншого.

Окремої уваги заслуговують розвиваючі іграшки 3 D пазли. В процесі збирання такого пазла Ваша малеча зможе чудово розвинути свою пам’ять, концентрацію, логіку, образне мислення. Більше того, ця іграшка здатна зацікавити не лише дитину, але і самих батьків, оскільки має унікальний дизайн та цікаву конструкцію.

Якщо Ви ще й досі не знаєте, чим здивувати своє чадо, радимо звернутися до наших спеціалістів, які оперативно та якісно зможуть виготовити 3 D пазли за цілком доступною ціною.

Для хлопчиків, скажімо, відмінно підійдуть 3 D пазли у вигляді спортивної машинки, екскаватора, робота, кораблика чи яхти. Для дівчаток різноманітні ігрові будиночки, казкові замки, звірята та інше.

Завдяки лазерній порізці фанери, усі вироби виходять ідеально точними, гладенькими та без дефектів. Варто також додати, що окрім лазерної порізки фанери наші спеціалісти надають послугу лазерного гравіювання.

Сьогодні лазерне гравіювання можна назвати єдиною унікальною технологією декорування рекламно-сувенірної та іншої продукції. Саме ця технологія дозволяє отримати стійке, чітке та довговічне зображення, яке не стирається з часом.

Можна з впевненістю констатувати, що лазерна порізка займає сьогодні лідерські позиції та користується попитом у всьому світі. Чому? Тому що під час взаємодії з тим чи іншим матеріалом, лазер спроможний створити справжній витвір мистецтва, здійснювати порізку та гравіювання матеріалів з найменшими затратами часу.

Наше виробниче підприємство пропонує Вам виготовлення виробів з дерева із застосуванням сучасного лазерного обладнання і технологій. Лазерна різка від нас — це, перш за все, висока точність, оперативність, чіткість граней виробу, а також найвищий рівень майстерності. За допомогою спеціального лазера СО2, майстрам під силу втілити в життя непрості дизайнерські ідеї, які не залишаться поза увагою.

Зауважимо, що у нас Ви можете замовити готову продукцію з каталогу або скористатися послугою дизайнера, який оперативно виготовить для Вас індивідуальний макет потрібного виробу.

Особливості обробки дерева CO2 лазером

Дерево є одним із найкращих матеріалів для лазерного гравіювання, адже досить легко піддається обробці. Спробуємо виділити основні особливості обробки дерева CO2 лазером.
Отже, обробка дерева CO2 лазером гарантує:

рівний та гладенький контур різки
безконтактну обробку дерев’яних заготовок
простоту у створенні сувенірів
мінімальний радіус округлення кутів різки
високу оперативність
зручність у нанесенні гравіювання

Сфера застосування

Сфера застосування лазерної порізки дерева є досить різноманітною, для прикладу, даний метод ми застосовуємо під час виробництва рекламно-сувенірної продукції, іграшок пазлів 3 D, дерев’яних заготовок для майстер класів та дитячої творчості, різноманітних елементів декору, магнітів з дерева.

Окрім того, ми займаємося виготовленням вивісок, табличок, усього того, що зможе вдало підкреслити корпоративний стиль Вашої компанії, стати справжньою родзинкою ресторану, офісу чи магазину.

Саме у нас Ви маєте нагоду замовити лазерну порізку та гравіювання високої якості за цілком доступною ціною. Також підприємство надає послуги з лазерної порізки пластику, акрилу, шкіри, дерева, фанери.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила