Лазерна порізка акрилу

5Лазерна порізка дозволяє реалізувати надскладні завдання, отримувати готові елементи з оригінальним дизайном які не вимагають завершального доопрацювання. Завдяки лазерній обробці, можна вирізати деталь різної форми з досить високою точністю, забезпечуючи при цьому стовідсоткову повторюваність елементів.

Тепер спробуємо розібратися в яких сферах найчастіше використовують лазерну різку, та які переваги відкриває перед користувачем дана технологія.

 

Лазерна порізка акрилу у Львові

Лазерна порізка — основний напрямок діяльності компанії. Завдяки кваліфікованим спеціалістам та високотехнологічному лазеру СО2, ми зможемо виготовити для Вас будь-який вид рекламної та сувенірної продукції, зробити гравіювання та лазерну порізку акрилу, фанери, гуми, поролону, шкіри і т. п.

Окремої уваги заслуговує лазерна порізка акрилу, оскільки саме цей матеріал очолює почесне місце у виробництві рекламної продукції. Акрил — це термопластична сировина, яка є похідною акрилових смол. Під час виготовлення рекламних виробів, якісна лазерна різка акрилу гарантує отримання красивої та довершеної продукції на будь-який смак.

За допомогою лазера, з акрилу (оргскла) наші спеціалісти виготовляють найрізноманітнішу продукцію: підставки для ручок та для рекламно-інформаційної поліграфії, прозорі урни для голосування, лототрони, декоративні панелі та світильники, вітрини, лабораторне обладнання, світлові вивіски, букви і багато багато іншого.

Принцип роботи лазера СО2

На сьогоднішній день СО2 лазери успішно домінують в області різки найрізноманітніших матеріалів, особливо вони стають доречними в процесі роботи з деталями товщиною більше ніж декілька міліметрів.

Принцип роботи лазера досить простий. За допомогою сфокусованого лазерного променя, розплавлюється вузька смужка матеріалу — в результаті виходить точний та вузький шов. Своєю чергою, така різка дозволяє максимально швидко, акуратно та якісно виготовляти деталі різної складності.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила