Лазерна порізка поролону

366750.Відомо, що поролон або як ще називають пінополіуретан широко застосовується у різних галузях. Популярність даного матеріалу пояснюється його довговічністю, екологічністю, стійкістю до розвитку мікроорганізмів, можливістю застосування в широкому діапазоні температур, високою акустичною ізоляцією.

Оскільки цей матеріал майже на 90 % наповнений повітрям, він сильно пружинить під час різання, а це своєю чергою, значно ускладнює процес ручної різки та робить його неточним. Можна з впевненістю стверджувати, що порізка поролону лазером СО2 — самий оптимальний метод розкрою. Такий метод досить часто використовується для виготовлення ущільнювачів, в якості упаковочного матеріалу, декоративних виробів, елементів м’якої мебелі, прокладок, ізоляторів та багато іншого.

Переваги лазерної порізки поролону

Основна перевага лазерної порізки поролону — це можливість виготовляти продукцію різної складності, будь-якої форми та розміру. До того ж, робити це можна не лише в одному екземплярі, але й цілим тиражем.

На сьогоднішній день лазерна технологія є самою зручною, так як дозволяє виконувати надскладну фігурну порізку, здійснювати розкрій з максимальною точністю та ефективністю.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила