Лазерне гравіювання на склі

stekloЗ кожним роком лазерне гравіювання стає все більш актуальним, воно широко застосовується в різноманітних сферах виробництва, та дозволяє реалізовувати надскладні завдання. За допомогою лазерного променя стало можливо гравіювати такий матеріал як фанера, пластик, метал, шкіра, дерево, скло. Особливо хочеться зосередити увагу читача на гравіюванні скла.

Особливість лазерного гравіювання на склі

Скло надзвичайно крихкий матеріал, який легко б’ється, тому делікатно та акуратно нанести зображення на його поверхню можливо лише за допомогою лазерного гравіювання.

Під час гравіювання, лазерний промінь лишає на склі невеликі поглиблення та тріщини. Це, своєю чергою, дає змогу створювати різноманітні зображення на склі, покривати його різноманітними складними візерунками та написами. Варто підкреслити, що гравіювання на поверхні матеріалу проходить безконтактним способом, що повністю виключає деформацію чи пошкодження. До того ж, такий інноваційний метод дозволяє робити гравіювання з високою точністю та деталізацією зображення.

Візерунки нанесені на поверхню скла за допомогою лазерного гравіювання, не втрачають свою красу з часом, завжди залишаються помітними та чіткими, оскільки являються єдиним цілим з матеріалом на який нанесли зображення.

Додамо, що гравіювання на СО2 лазері дозволяє отримати красивий матовий ефект, робить вироби більш оригінальними та індивідуальними.

Що пропонуємо ми

Ми пропонуємо Вам гравіювання на предметах інтер’єру, посуді, журнальних столиках, бокалах, пляшках, вазах, сувенірній та рекламній продукції. Зауважимо, що напис на тій чи іншій продукції може бути будь-який: назва підприємства, логотип, прізвище, словом, усе залежить від Вашої фантазії. Наші технології дозволяють виконати будь-яке складне замовлення, намалювати на виробах дрібні деталі, тому за результат переживати не доведеться.

Гравіювання на склі — чудовий спосіб виразити свої почуття, поздоровити близьких Вам людей, а також зі смаком прикрасити предмети інтер’єру. Якщо мучить питання: що подарувати людині у якої є все? Тоді Вам неодмінно варто звернути увагу на послугу лазерного гравіювання!

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила