Виготовлення 3D пазлів

Хто би міг подумати, що перші пазли почали випускати американці ще в далекому 1920 році. Виготовлялися вони з картону, тому коштували надзвичайно дешево. Така цікава іграшка змогла швидко завоювати популярність у всьому світі, адже була цікавою не лише дітям, але й дорослим. Час не стоїть на місці, і вже сьогодні на полицях магазину ми можемо бачити 3D пазли на будь-який смак та для любого гаманця.

3 D пазли нашого власного виробництва  — це не просто іграшка, це конструктор завданням якого є розвинути логічне мислення у дитини, просторове бачення, моторику, пам’ять,  ну і звичайно фантазію. Саме вищеперераховані здібності приймають важливу роль у формуванні повноцінної особистості.

На сьогоднішній день ми пропонуємо Вашій увазі 3 D пазли, що включають в себе  серію «Комахи», «Автомобілі» та «Авіація»

Муха

Серія «Комахи» неодмінно сподобається дітлахам, що обожнюють навколишню природу та не втомлюються спостерігати за життям різноманітних комашок. Складаючи подібний конструктор, малеча зможе з головою зануритися у дивовижний світ живої природи.

Тридепазл-Машинка

Серія «Автомобілі» — справжня мрія не лише для хлопчиків, але й для їхніх татусів! Після того як конструктор складений, ним можна бавитися як звичайною іграшкою. Такий 3 D пазл не поламається та не втратить свого зовнішного вигляду з часом, адже виготовлений із високоякісної фанери.

Вертоліт

Серія «Авіація» може стати незабутнім подарунком для любителів повітряного транспорту. Діти по-особливому захоплюються літаками, гелікоптерами, повітряними кулями, тому конструктор із цієї серії не залишиться поза увагою майбутнього пілота.

Особливості

В розібраному вигляді 3Д пазл являє собою лист з фанери, на якому витиснуті необхідні для збирання фрагменти. Після того як пазл зібраний, його можна використовувати в якості іграшки або як доповнення до загального інтер’єру.

Зауважимо, що така забавка складається за допомогою клею або ж без нього, елементи просто кріпляться та тримаються завдяки спеціальним зубцям.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила