Лазерна порізка

Наші спеціалісти виконують лазерну порізку на таких матеріалах як акрил, фанера, дерево, шкіра, поролон, тканина,  картон, папір. Метод лазерної порізки дозволяє:

— виготовляти одиничні або серійні вироби

— працювати з різним матеріалом, а також із заготовками, які легко деформуються
— підвищити якість матеріалу, що обробляється завдяки мінімізації зон термічного впливу та відсутності силового впливу на деталь
— зменшити час на підготовку виробництва в декілька разів при освоєнні випуску нової продукції
— легко управляти процесом
Зауважимо, що такі переваги лазерної різки зумовлені властивостями лазерного випромінювання, яке забезпечує високу концентрацію енергії.

Досить часто метод лазерної різки застосовується в таких сферах як реклама та дизайн, виготовлення сувенірної продукції, автомобілебудуванні, у виготовленні оборонної продукції і т. д.

На сьогоднішній день наше виробниче підприємство пропонує сувенірну та іншу продукцію самої різної форми та за Вашим індивідуальним макетом. Завдяки спеціалістам підприємства, клієнт отримає будь-який вид рекламної та сувенірної продукції, зробленої з використанням новітніх технологій. До Ваших послуг — наші особисті виробничі потужності та колектив інженерів-розробників, що в змозі втілити у життя саму сміливу та оригінальну ідею.

Усі замовлення ми виконуємо оперативно та з надзвичайною точністю. Як результат, клієнт своєчасно отримує продукт високої якості, що повністю відповідає міжнародним технічним стандартам.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила