Фрезерне гравіювання

images.jpg23Фрезерна гравіровка – сучасний метод нанесення плоских або об’ємних написів, зображень на поверхню твердого предмета шляхом видалення шару матеріалу спеціальними фрезами (металічними інструментами різної форми).

На нашому підприємстві процес фрезерного гравіювання відбувається за допомогою високоефективних верстатів обладнаних числовим програмним управлінням (ЧПУ), це дозволяє отримати зображення без будь-яких дефектів, за короткий проміжок часу. Швидкість обробки, висока потужність станка та професіоналізм наших працівників – ось що гарантує справжній успіх в цій справі.

Можна з впевненістю сказати, що для виготовлення об’ємних форм, складних текстур та художнього оформлення готових деталей фрезерна гравіровка стала самим раціональним та оптимальним рішенням.  І якщо колись майстер витрачав досить багато часу на гравіювання та міг легко допустити певні неточності в написі, то тепер ситуація кардинально змінилася.

На сьогоднішній день сфера використання фрезерних станків з ЧПУ багатогранна, їх застосовують:

у виготовленні зовнішньої реклами (гравіровка табличок, розкрій матеріалів)

у деревообробці ( виготовлення художньої гравіровки)

у металообробці ( виготовлення кліше для тиснення і штампів із кольорових металів.

Особливо активно фрезерно-гравіювальними послугами користуються рекламні агенції, які займаються зовнішньою рекламою. Різноманітні вивіски, стенди майже завжди створюються завдяки фрезеру.

Не важливо наскільки складним має бути напис чи зображення, нашим висококваліфікованим спеціалістам під силу впоратися із замовленням  найвищої складності!

 

 

 

 

 

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила