Технології та матеріали

Під час лазерної порізки сфокусований лазерний промінь управляється за допомогою компютера, це своєю чергою, забезпечує високу концентрацію енергії, направлену на різку матеріалу.

Варто зауважити, що лазерна порізка може підходити не для всіх матеріалів. Для прикладу, її не застосовують для порізки полівінілхлориду (ПВХ), оскільки при горінні даний матеріал виділяє шкідливі речовини. За таких умов, звичайно, краще було б скористатися фрезерною порізкою.

Спробуємо виділити основні переваги лазерної порізки:

— універсальність. Дана технологія ідеально підходить як для лазерної порізки, так і для маркування та гравіювання. Саме універсальність лазерної порізки дозволяє використовувати цю технологію для різних промислових потреб, під час виготовлення рекламної та сувенірної продукції, елементів декору.

— якість. Лазерна порізка повністю забезпечує якість поверхневого зрізу, тому в потреба в подальшій механічній обробці відпадає.

швидкість. Станок досить швидко налаштовується під потрібний виріб та з високою швидкістю виконує поставленні завдання.

— відсутність механічного впливу. Лазерна порізка відмінно підходить для обробки матеріалів, що легко деформуються.

— економність. Економія досягається завдяки максимально щільного розміщення матеріалу.

Сфера використання лазерної порізки

Сфера застосування лазерної технології з кожним роком розширюється. Особливо актуальною стала ця технологія під час порізки, гравіювання та маркування рекламно-сувенірної продукції. Саме лазер дозволяє втілити в життя найсміливіші рекламні мрії, вирізати продукцію самої незвичайної форми чи зробити креативне гравіювання на виробі.

У своїй роботі ми використовуємо лазер типу СО2. Даний лазер успішно проявив себе під час порізки таких матеріалів як акрил, оргскло, фанера, шкіра, тканина, папір. До того ж, в процесі такої обробки практично не залишається відходів. Зауважимо, що наш високоефективний лазер СО2 особливо доречний в роботі з деталями товщиною понад декілька міліметрів.

Що пропонуємо ми

Наші висококваліфіковані спеціалісти мають чималий досвід у гравіюванні сувенірно-рекламної продукції найскладніших форм. Ми робимо гравіювання на таких матеріалах як акрил, фанера, гума, поролон, картон, дерево, пластик. Зовсім не важливо чи виготовляється сувенірна продукція чи створюється рекламна вивіски, уся робота виконується з високою швидкістю і точністю, незважаючи на властивість матеріалу що піддається обробці.

Саме клієнт обирає зображення яке потрібно нанести на ту чи іншу продукцію. Якщо у Вас немає досвіду відносно підготовки макету для лазерного гравірування, доручіть це завдання нам. Висококваліфіковані майстри зможуть реалізувати будь-який Ваш задум, здійснити напис який не залишиться поза увагою!

На сьогоднішній день нашими послугами вже встигли скористатися не лише приватні особи, але й дизайнерські студії, магазини. При цьому спеціалісти завжди намагаються враховувати усі побажання клієнта, аби забезпечити його, дійсно, якісною та конкурентноспроможною продукцією.

Завдяки лазерному гравіюванню, виріб може стати особливим та незабутнім. При цьому зовсім не важливо з якого матеріалу він вироблений, зображення виходить красиво та охайно на будь-якій поверхні.

На сьогоднішній день наші майстри здійснюють лазерне гравіювання не лише на рекламно-сувенірній продукції, але і на різноманітних предметах інтер’єрного оформлення, іміджевій продукції, ексклюзивній нагородній продукції, пластикових візитках, підставках, табличках і т. п. Звернувшись до нас, Ви отримаєте результат який неодмінно задовольнить усі Ваші найсміливіші очікування.

лазерна та фрезерна порізка дерева, фанери, акрила